Nákupní koš: je prázdný
Antény, satelity, satelitní přijímače, skylink, ...

Záruční a pozáruční servis.

Úvod » SERVIS

Servis anténní a satelitní techniky.


Na veškeré mé poskytované služby včetně použitých komponentů (satelitní přijímače, konvertory, satelitní paraboly, televizní antény, anténní zesilovače....) poskytuji kompletní záruční a pozáruční servis.

V případě poruchy na zařízení se snažím reagovat operativně. Sami dobře víte jak si na televizi všichni občas zanadáváme ale v okamžiku kdy přestane hrát nám najednou tak nějak schází a copak naše drahé polovičky s jejich oblíbenými seriály, to už je úplný oheň na střeše.
Tak že, pokud dojde k závadě na satelitním přijímači (sice není jich mnoho ale může se to stát), snažím se řešit tuto situaci co nejrychleji. Zajistím servis a po dobu opravy vám zapůjčím satelitní přijímač náhradní .
Ostatní komponenty jako jsou satelitní konvertory, anténní zesilovače, napájecí zdroje, rozbočovače.... většínou  měním stylem kus za kus, vždy se najde nějaké řešení.

Věřím však, že vás tyto nepříjemné věci nepotkají a vy budete se svým zařízením spokojeni, bude vám dlouho a spolehlivě sloužit k vaší plné spokojenosti.

Má profese se zároveň stala mým velkým životním koníčkem a spokojený zákazník zůstane pro mne vždy tím nejlepším zákazníkem.